ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Fiat

İlerleme, inovasyon ve gelecek fikirleri, tasarımcıların ilham kaynağıdır. 1899 yılının yaz aylarında Turin'deki, İtalya'nın tek otomobil fabrikasında, toplamda 150 işçiyle 3½ beygir gücünde sadece 24 otomobil üretilmişti. O günden beri modellerimizle adım adım markamızın ve daha da ötesi İtalyan ve dünya çapındaki otomobil sektörünün tarihini yazıyoruz. Geleceğe inanıyoruz ve dahası tutkularımızın peşinden gidiyoruz. Bu sayede geleceği de şekillendirmeye devam edeceğiz.

Araç filomuzda bulunan Fiat modelleri; Linea, Egea, Panda, 500, Doblo


Fiat firmasının geliştirdiği ve Türkiye pazarına sunduğu bu modellerden yukarıda belirttiğimiz araçlar filomuzda olup siz yolcularımızın talepleri doğrultusunda İzmir, Antalya, Ankara, Bodrum, İstanbul, Edremit, Dalaman, Sabiha Gökçen ofislerimizden kiraya verilmektedir.
Detaylı bilgi için +90 232 251 23 13 nolu müşteri hizmetlerinden veya İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Linea

Linea modern tasarımındaki dinamik çizgileriyle şehirli kimliğini gözler nüne seriyor. Bursa'da üretilen Türkiye'nin aile otomobili Linea, tüm aileye şehrin her yerinde kendini evinde hissettiriyor. Geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, uzun diz mesafesi, ön ve arka kol dayanaklarıyla Linea'da yolculuk yapmak herkes için ayrı bir keyif. Linea tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor.

Egea

Güçlü İtalyan tasarımı, güç, konfor, güvenlik ve performan. Egea Sedan'da gerçekten ihtiyacınız olan özelliklerin hepsi var.

Panda

Her ayrıntısı hayranlık uyandırıcı. Birçok küçük detayıyla beklentinizin ötesinde.

500

İtalyan ruhu ve tarzını yansıtan karakteriyle ikonlaşmış Fiat 500..

Doblo

Türkiye’nin ticari aracı Doblo. Hem ticaretin hem de ailenin patronları için.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.10.2022 / 31.03.2023 Online Rezervasyonlarda İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın.