✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

Devrecar Üyelik Sistemi

2005 yılında kurulan firmamız, Türkiye'nin başlıca havalimanlarında ve bunlara bağlı şehir ofislerinde araç kiralama ve transfer hizmetleri vermektir. Müşteri portföyümüz yurt dışından gelen Türk vatandaşları ve Türkiye'de yaşayan yabancı ailelerden oluşmaktadır. Müşterilerimiz genel olarak ülke dağılımı Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İsviçre, Norveç, Danimarka, İsveç, İngiltere, ABD ve Kanada'dandır.

Devrecar Üyelik Sistemi Nedir?

Risksiz, güvenli ve ekonomik araç kiralama imkanı. Kontrat yok, sözleşme yok, taahhüt yok, senet yok, depozit yok, evrak imzalamak yok.
Türkiye'nin başlıca havalimanlarında kendi belirlediğiniz tarihlerde yazın 1 Ay, kışın 15 Gün araç kiralama imkanı.
Türkiye'nin başlıca havalimanlarından sizin veya ailenizin Yılda 1 defa ücretsiz güvenli Transfer imkanı.
Ücretsiz Bebek Koltuğu
Ücretsiz 2 nci sürücü.
Sahip olduğunuz hisseyi devredebilme.
4 yıl sonunda katılım payınızı aynen iade alıp ayrılabilme imkanı.

Üyelik Sisteminin Amacı

Türkiye'de rent a car sisteminin kanunlaşmaması ve buna istinaden firmaların kendi kanunlarını uygulayarak kiralama yapan müşterilerine yaşattıkları zorlukların artması sonucu Devrecar Üyelik sistemini faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarımıza veya Türkiye'de oturumu olan Yabancı uyruklu misafirlere en uygun şartlarda ekonomik, güvenli ve risksiz araç kiralama imkanı yaratmak ve aynı zamanda bunu ekonomik getiriye dönüştürmek. Bizlere verdiğiniz katılım payı ile ücretsiz araç kiralama imkanı ve katılım payının getireceği yıllık kar payı ile ekonomik kazanç sağlamaktır.

Nasıl Üye Olabilirim?

Katılım payı Devrecar üyelik sistemine dahil olmak için alınan ücrettir.
Türkiye şartlarında en ekonomik dizel araç baz alınarak belirlenmiş rakamdır.
Üyelerimize T.C. Devlet Noteri onaylı Şirket Senedi verilmektedir.
Noter Tasdikli şirket Senedi 4 yıl süreli olup yukarıda yazan maddeleri içermektedir.

Üyelikten Nasıl Çıkabilirim?

Devrecar üyelik sistemi minimum 4 yıllıktır.
Devrecar üyelik sisteminde üyelerimizin 1 nci yıl cayma /çıkma hakkı yoktur. 2 nci şahıslara devretme veya satma hakkı vardır.
Devrecar üyelik sisteminde üyemiz 2 nci yıl çıkmak isterse katılım payını % 15 kesintili olarak geri alabilir. ( kiralama yaptığı süreler dikkate alınmaksızın )
Devrecar üyelik sisteminde üyemiz 3 ncü yıl çıkmak isterse katılım payını % 10 kesintili olarak geri alabilir. (kiralama yaptığı süreler dikkate alınmaksızın )
Devrecar üyelik sisteminde üyemiz 4 ncü yıl çıkmak isterse ( kiralama yaptığı süreler dikkate alınmaksızın ) yatırdığı katılım payını aynı şekilde iadesini alır.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.11.2021 / 30.04.2022 Online Rezervasyonlarda İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın.