FIND THE BEST RATES
✓ 25 years and over
✓ No Credit Card Required

Hyundai

Hyundai Motor Company, Güney Kore merkezli çok uluslu otomotiv firması. Korece Hyundai kelimesinin Türkçe karşılığı çağdaş, modern anlamındadır. Hyundai, aralarında inşaat müteahhitliği, otomobil, gemi yapımı, sigortacılık, elektronik, lojistik de bulunan pek çok alanda etkinlik göstermektedir.

Hyundai firmasının geliştirdiği ve Türkiye pazarına sunduğu bu modellerden yukarıda belirttiğimiz araçlar filomuzda olup siz yolcularımızın talepleri doğrultusunda İzmir, Antalya, Ankara, Bodrum, İstanbul, Edremit, Dalaman, Sabiha Gökçen ofislerimizden kiraya verilmektedir.
Detaylı bilgi için +90 232 251 23 13 nolu müşteri hizmetlerinden veya İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İ10

Küçük alanlar ve büyük anlar için mükemmel. Şehrin kalabalık sokaklarında, dar kavşaklarda ilerlemeye ve küçük park yerlerine sığmaya çalışırken i10’un manevra kabiliyeti size benzersiz bir sürüş kolaylığı sağlayacak. 3,67 metrelik uzunluğu ve 1,68 metrelik genişliğiyle yeni i10, kompakt dış görünümü ferah bir iç hacimle birleştirerek size hayatı büyük yaşamanız için gerekli alanı ve esnekliği sunuyor.

İ20

Sportif ve modern çizgilere sahip i20, yenilikçi tasarımı ile göze çarpıyor. Yenilenen Akıcı Tasarım Dinamik görünüme sahip farları ve kusursuz hatlarıyla daha akıcı bir tasarım sunar. Standart olarak sunulan 60/40 katlanabilen arka koltuklar sayesinde zaten geniş olan bagaj hacmini daha da büyütmek bu kadar kolay. Kalbinden geçenleri okuyan bir iç dünya. i20'nin kokpitindeki her bölüm, gelişmiş özelliklerle hayat buldu ve kullanım kolaylığı sağlayan bir tasarım anlayışıyla bir araya getirildi. Tüm bunlar, detaylara gösterilen özenle birleşince, sınıfındaki standartları aşan bir iç dünya ortaya çıktı.

Accent Blue

Accent'in radyatör ızgarasında geleneksel tarz ile yenilenmiş modern görünüm buluştu. 7 ileri çift kavramalı DCT şanzıman, Sağlam gövdesi, hava yastıkları ve çarpışma önleyici teknolojisi güvende olmanızı sağlar. Sonuç olarak sizin için hep bir adım önde olan bir otomobil tasarladık.

Elantra

Dünyanın fırsatlarla dolu olduğunu, cesur olduğunda fark edersin. Hedeflerine, meydan okuduğunda ulaşır, tekdüzeliği bıraktığındaysa sıra dışı olanı keşfedersin. Elantra, seni sıra dışı bir yolculuğa davet ediyor.
Yenilenen sportif tasarımı, Elantra’nın güçlü bir ifadesi... Sade ve estetik hatlarının yanı sıra 17 inçlik alaşımlı jantlarıyla, Elantra tüm bakışları üzerine çekecek.

Kona

Kişisel tarzınıza uygun olarak Kona'nızı birçok farklı seçenek arasından oluşturun. Sunroof seçeneği, sportif görünümlü alaşımlı jantlar, iç renk seçenekleri ile uyumlu emniyet kemerleri ve bir çok dış renk seçeneği sayesinde tarzınızı gösterin. Sıradanlığa meydan okuyun.

Tucson

Aşılamaz denilen rotalara sürün.
Modern bir SUV’den beklemeniz gereken güç ve teknoloji, Hyundai Tucson’da yeterince var. Gelişmiş sürüş yardım sistemleri, yüksek tork üretebilen motorları ve konfora yönelik detayları ile aşılamaz denilen rotaları tek hamlede geçeceksiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
Do not miss the Online Reservation Opportunities on 01.09.2023 / 31.03.2024

Close