FIND THE BEST RATES
✓ 25 years and over
✓ No Credit Card Required

Toyota

Toyota Motor Corporation, değişen alanlarda üretim yapan ve büyük bir model yelpazesine sahip olan, 2016 verilerine göre dünyanın en büyük otomotiv şirketidir.

Araç filomuzda bulunan Toyota modelleri; Yaris Hybrid, Corolla Hybrid, C-HR Hybrid, RAV4 Hybrid, Camry Hybrid, 4x2 / 4x4 Hilux

Toyota firmasının geliştirdiği ve Türkiye pazarına sunduğu bu modellerden yukarıda belirttiğimiz araçlar filomuzda olup siz yolcularımızın talepleri doğrultusunda İzmir, Antalya, Ankara, Bodrum, İstanbul, Edremit, Dalaman, Sabiha Gökçen ofislerimizden kiraya verilmektedir.
Detaylı bilgi için +90 232 251 23 13 nolu müşteri hizmetlerinden veya İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Toyota Yaris Hybrid

Toyota'nın en dinamik modellerinden biri Yaris, enerjik çizgisiyle ve performansıyla dikkat çekiyor. Sürüş keyfine farklı bir heyecan katması ve şık tasarımıyla Yaris, sıradan yolculukları bile maceraya dönüştürüyor.

Toyota Corolla Hybrid

Toyota’nın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Corolla’nın hibrit seçeneği hem tasarım hem de performans anlamında pek çok yenilikle donatıldı. Güncellenmiş güvenlik özellikleriyle bu yenilikleri taçlandıran Corolla Hybrid, artık tüm zamanların en iyi otomobillerinden biri olarak trafikteki yerini alıyor.

Toyota C-HR Hybrid

Güçlü performansıyla öne çıkan C-HR’ın tasarım anlayışı hep sürücü odaklı. Dolayısıyla yenilenen C-HR Hybrid’lerde de sürücünün hayatını kolaylaştıran pek çok özellik görülüyor. Elmas tasarımından ilham alınarak tasarlanmış şık dış görünümü ise trafikte tüm gözleri üzerinize çekmeye yetiyor.

Toyota RAV4 Hybrid

Geniş ve konforlu iç hacmiyle özellikle de ailelerin tercihi olan RAV4, ileri seviye güvenlik özellikleriyle biliniyor. Yeni RAV4 Hybrid’ler ise bu özelliklerin yanı sıra sürüş deneyimini arttıracak yeniliklerle donatılmış durumda. Yeni tasarıma sahip iç mekan, yola hakim ve keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Toyota Camry Hybrid

olların en zarif ve prestijli sedan modellerinden Camry, hibrit teknolojisinin avantajlarıyla birleştirerek kullanıcılarına bambaşka bir sürüş deneyimi sunuyor. Otomobilde hem tasarımı hem performansı önemseyenlerin seçimi olan Camry, güvenlik özellikleriyle öne çıkıyor.

Toyota Hilux

Güçlü ön ve arka tamponları ile sağlam gövde çıtaları sayesinde tüm zorluklara karşı koyuyor. Üstelik LED farları, arka kısımda bulunan roll-bar'ı ve 18” jantlarıyla gözleri kamaştırıyor. 4x2 ve 4x4 seçenekleri ile..

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
Do not miss the Online Reservation Opportunities on 01.09.2023 / 31.03.2024

Close