FIND THE BEST RATES
✓ 25 years and over
✓ No Credit Card Required

Volkswagen

Volkswagen AG, Almanya'da, 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği'ne kurdurulan otomobil firması. Şirketin adı, Almanca'da halkın arabası anlamına gelmektedir.

Araç filomuzda bulunan Volkswagen modelleri; Polo, Golf, Passat, Arteon, Tiguan, T-Roc, Touareg, Caravelle

Volkswagen firmasının geliştirdiği ve Türkiye pazarına sunduğu bu modellerden yukarıda belirttiğimiz araçlar filomuzda olup siz yolcularımızın talepleri doğrultusunda İzmir, Antalya, Ankara, Bodrum, İstanbul, Edremit, Dalaman, Sabiha Gökçen ofislerimizden kiraya verilmektedir.
Detaylı bilgi için +90 232 251 23 13 nolu müşteri hizmetlerinden veya İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Polo

Polo'da sunulan, sürücü ile ön yolcu için ön ve yan, hem öndeki hem de arkadaki yolcular için perde havayastıkları ile pasif güvenlik en üst seviyede.
En yüksek teknolojiye sahip bu 6 adet hava yastığı, çok yüksek tepki hızlarına sahip çarpışma sensörleri ile tetiklenir, etkin gaz ateşleyiciler sayesinde göz kırpma hızından bile daha kısa sürede açılır. Üstelik bu havayastıkları, Polo'nun gelişmiş aktif gergili ve kuvvet limitörlü piroteknik emniyet kemerleri ile, bir kaza halinde tüm yolcuların en düşük seviyede hasar alması için koordinasyon içinde çalışır.

Golf

1974'te piyasaya çıkışıyla birlikte yepyeni bir sınıf yaratan Golf, Kompakt Hatchback adıyla bilinen bu sınıfa, nesillerdir yön vermeye devam ediyor. "Golf Segmenti" olarak da adlandırılan sınıfın öncüsü olan Golf; üstün sürüş konforu, gelişmiş sürüş destek sistemleri, ileri teknoloji ürünü bilgi ve eğlence sistemleri, her zamanki Golf pratikliği ve Volkswagen sağlamlığı ile göz kamaştırıyor.

Passat

Passat'ın motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Passat TSI, mükemmel bir seçenek.
Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.
Defalarca Uluslararası Yılın Motoru "Engine of the Year" ödülü kazanan Volkswagen'in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

T-Roc Suv

İlerleyebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey, özgüveninizdir. T-Roc, işte tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her fırsatta göstermeye hazır. Kendi özgün tarzını taşıyan bir ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleriyle T-Roc, doğuştan özgüven sahibi. Tam da başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre.

Tiguan Suv

Tiguan, şehrin tüm gösterişine ve koşturmacasına uyum sağlarken içinde sakladığı özgürlük tutkusuyla her an hazır bir kaçış planı için sizi bekliyor. Çarpıcı tasarımı, üstün sürüş özellikleri ve tartışılmaz Volkswagen sağlamlığıyla standartları yeniden belirleyen bir SUV… Zorlu engelleri aşmak hiç bu kadar konforlu olmamıştı.

Touareg Suv

Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım, Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler, Güçlü bir motor. Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Şehir içinde veya dışında farketmeksizin, bir aracı sollarken ya da kötü hava koşulları altında otoyolda ilerlemeye çalışırken aydınlatma genişliği, derinliği ve yoğunluğu gibi birçok unsur, IQ. LIGHT – LED Matrix Farlar tarafından otomatik olarak uyarlanır. Tüm koşullarda ultra net, dikkat dağıtıcı parlama ve yansımalardan arındırılmış, dinlendirici bir görüş, Touareg'de.

Caravelle Minibus

Tamamen yenilenmiş çizgileriyle Caravelle dikkatleri üzerine çekiyor. Park Asist 3.0’la park etmenizi kolaylaştırıyor. Yenilenen dijital gösterge paneli ve sürücü bilgilendirme sistemi navigasyon ekranınızı dijital gösterge panelinde görüntülemenize imkan sağlıyor. Dilerseniz gösterge panelini kendi zevkinize göre farklı ara yüzlerle düzenleyebiliyorsunuz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 318 14 34 / TR
+90 532 235 35 45 / EN
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
Do not miss the Online Reservation Opportunities on 01.09.2023 / 31.03.2024

Close