ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

AYT Antalya Havalimanı

Antalya denince ilk akla gelen mavi denizi ve kızgın güneşi olsa da, Antalya doğa ve tarihi güzellikleri bakımından da çok zengin bir İlimizdir.
Antalya ve bir çok farklı lokasyonda uzun yıllardır ucuz, ekonomik, hesaplı araç kiralama hizmeti vermektedir. Bütçenizle orantılı olarak Antalya araç kiralama için çok farklı grup araçlar bulunmaktadır. Farklı ülke ve şehirlerden gelen müşterilerimize en uygun fiyatla araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de tatil denince akla gelen ilk yer olan Antalya, Türkiye'nin önemli turizm gelirini oluşturur. Haftanın yedi günü Antalya araç kiralama ofislerimize gelerek yeni model araçlardan oluşan seçeneklerimiz arasından tercihinizi yaptıktan sonra yola çıkabilirsiniz.
Antalya'ya gelen misafirler seyahatlerini planlarken birkaç güne yetmeyeceğini bilmelidirler. Tatilini geçirmeye gelen misafirlerimiz için kısaca gezilmesi ve görülmesi yerleri aşağıda anlattık. Antalya havalimanı Türkiye'nin İstanbul havalimanından sonra en fazla yurt içi ve yurt dışı yolcu ile buluşan noktasıdır.
Antalya'da araç nereden kiralayacağım? diye bir düşünceniz olmasın.
Devrecar Car Rental online web sitemizden erken rezervasyon veya last minute rezervasyon olarak, Antalya havalimanı iç hatlar ve dış hatlar'da gerçekleştirebilirsiniz. 24 saat öncesi yapılan rezervasyonlarda lütfen Antalya havalimanı araç kiralama ofisimizi arayıp rezervasyonunuz ile ilgili konfirme isteyiniz.

Devrecar Car Rental Antalya havalimanı rent a car ofisimizden kiralayabileceğiniz bütçenize uygun, hesaplı araç marka ve modeller; Renault, Dacia, Fiat, Hyundai, Toyota, Citroen, Peugeot, Ford, Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, Bmw

Antalya havalimanı seyahatleriniz için web sitemiz aracılığıyla online rezervasyon yapabilir veya +90 232 251 23 13 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak telefon ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Her türlü soru ve önerileriniz için sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.10.2022 / 31.03.2023 Online Rezervasyonlarda İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın.