ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER
✓ 25 yaş ve üzeri
✓ Kredi Kartsız Rezervasyon

İzmir Rent A Car

İzmir havalimanı araç kiralama ve İzmir şehir ofisi rent a car hizmetini, uygun, ekonomik ve güncel fiyat politikasıyla sizlere 24 saat sunmaktayız.

İzmir'de Gezmek

İzmir gezilecek yerler anlamında o kadar zengin ki, listedeki her yerin hepsini görmek için en az bir ay lazım. Köyleri tatlı bir kalp ağrısı, Alaçatı ve Urla kendini şımartma yerleri, Karaburun bakir bir cennet, Bergama sıcakcık ve nostaljik, Foça rüzgarın fısıldadığı nokta. Her mevsim bambaşka bir İzmir..

İzmir Merkez Konumda Gezilecek Yerler

Kordon Boyu, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Alsancak Sevgi Yolu, Cumhuriyet Meydanı, Pasaport Vapur İskelesi, Kültürpark, Alsancak Garı, TCDD Müzesi, Atatürk Müze Evi, Saat Kulesi, Aziz Polikarp Kilisesi, Bet İsrail Sinagogu, Tarihi Asansör ve Dario Moreno Sokağı, Agora Ören Yeri, Borsa Sarayı, Konak Milli Kütüphane, Hükümet Konağı, Osmanlı Bankası, İzmir Arkeoloji Müzesi, İzmir Etnografya Müzesi, İzmir Resim ve Heykel Müzesi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Kemeraltı Çarşısı
Kızlarağası Hanı, Salepçioğlu Cami ve Karşıyaka

İzmir'de Yemek

Girit mutfağı ve ot yemekleri ile meşhur bir ilimizdir. Enginar dolması, Kabak çiçeği kızarması, Şevketi bostan, Arapsaçı, Kereviz, Radika, Turp otu Parmak yalatan lezzetlerin başında gelir. Deniz mahsullerine ayrı bir sayfa açmak gerekli, taze deniz balıkları, mideye dolması ve Girit mezeleriyle sohbet sofralarının vazgeçilmezidir. Çeşme Kumrusunu ve Boyoz, yumurta eşliğinde çay yudumlamayı unutmayalım.

İzmir Plajları

47 mavi bayraklı plajı, ve sayısız koyu olan İzmir'de Seferihisar, Urla, Çeşme, Alaçatı, Karaburun, Balıklıova, Gülbahçe, Özdere, Gümüldür, Foca ve Dikili plajlarında muhteşem mavi sularla buluşabilirsiniz.

İzmir'de Ulaşım

Şehir içi Otobüs Ulaşımı Eshot
Şehir içi Metro Ulaşımı
Şehir içi Vapur Ulaşımı
İl Garajı / Şehirler Arası Ulaşım
İlçe Garajı / İlçeler Arası Ulaşım
İzmir Adnan Menderes Havalimanı / Şehirler Arası Ulaşım
Devrecar Rental Araç Kiralama / İl ve İlçeler Arası Ulaşım

Kiralama Yapabileceğiniz Diğer Lokasyonlarımız

İzmir araç kiralama ofisimiz başta olmak üzere kiralama yapabileceğiniz ve kiraladığınız aracı iade edebileceğiniz diğer lokasyonlarımız aşağıda size sunuyoruz;
İzmir Adnan Menderes Havalimanı ADB, İstanbul Havalimanı IST, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı SAW, Antalya Havalimanı AYT, Ankara Esen Boğa Havalimanı ESB, Bodrum Milas Havalimanı BJV, Edremit Koca Seyit Havalimanı EDO, Dalaman Havalimanı DLM, Adana Şakir Paşa Havalimanı ADA, Kayseri Erkilet Havalimanı ASR, Trabzon Havalimanı TZX

Nasıl Kiralama Yapabiliriz?

İzmir araç kiralama taleplerinizi online veya telefon ile 24 saat yapabilirsiniz. 24 saat öncesi araç talep rezervasyonlarınız için lütfen +90 232 251 23 13 Numaralı Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

[email protected]
+90 232 251 23 13
+90 532 795 88 29
Atif bey mah. Feridun Pözüt cad. No:24/C
Gaziemir-Izmir havalimanı yanı
İzmir / Türkiye
01.10.2022 / 31.03.2023 Online Rezervasyonlarda İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın.