Izmir Mietwagen

İzmir havalimanında araç kiralama hizmeti veren firmamızın yolcu portföyü yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşlarımız ve Yabancı uyruklu yolcularımızdır. Almanya başta olmak üzere, Hollanda, Avusturya, Belçika, Fransa, Norveç, Danimarka, İsviçre, İspanya ve İngiltere'dir.

Avrupa'da yaşayan yolcularımıza daha kolay ulaşabilmek için 2006 yılında izmirmietwagen.com online araç kiralama sitemiz faaliyetine başlamıştır. Yurt dışındaki rekabetçi firmalara istinaden, Almanca, İngilizce ve Türkçe dil seçeneği ile ekonomik, güncel, bütçe dostu her şey dahil fiyatlarla hizmet vermektedir. İzmir Mietwagen sitemizin ana teması 365 gün indirim ( 365 tage rabatt ). Bu tema ile yola çıkan firmamızın Avrupa pazarında kabul görmesi ve müşteri memnuniyetinin maksimum seviyelere ulaşması bizim için çok büyük bir mutluluk olmuştur. Arama motorlarından ziyade, tavsiye üzerine gelen müşterilerimizin yoğunluğu mutluluğumuzu iki kat arttırmıştır.

Avrupa'da yaşamlarını sürdüren müşterilerimizin Türkiye'ye geliş amaçları büyük oranda memleket özlemi veya tatillerini geçirmek. Bu noktada İzmir Mietwagen olarak biz devreye giriyoruz. Çocuklu ailelere bebek koltuğunu ve Çocuk oturağını ücretsiz sunuyoruz. Uzun tatillerde güvenli şartları sağlayabilmek için İkinci Sürücü ücretsiz olarak sözleşmeye yazıyoruz. Ücretsiz havalimanı alış-bırakış hizmeti ve Araç Kira bedeli hariç Ücret ( Depozit ) almıyoruz.

Fiyat politikamız 365 Gün İndirim, Kış sezonu ve Yaz Sezonu olarak belirlenmiştir. Her sezonun kendine özgü indirimleri mevcuttur. Bütçe dostu, ekonomik, hesaplı ve her şey dahil fiyatlarla yeni model kiralık araç arıyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir havalimanı araç kiralama ofisimiz başta olmak üzere kiralama yapabileceğiniz ve kiraladığınız aracı iade edebileceğiniz diğer lokasyonlarımız aşağıda size sunuyoruz;
İzmir Adnan Menderes Havalimanı ADB, İstanbul Havalimanı IST, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı SAW, Antalya Havalimanı AYT, Ankara Esen Boğa Havalimanı ESB, Bodrum Milas Havalimanı BJV, Edremit Koca Seyit Havalimanı EDO, Dalaman Havalimanı DLM, Adana Şakir Paşa Havalimanı ADA, Kayseri Erkilet Havalimanı ASR, Trabzon Havalimanı TZX

İzmir Mietwagen araç kiralama taleplerinizi online veya telefon ile 24 saat yapabilirsiniz. 24 saat öncesi araç talep rezervasyonlarınız için lütfen +90 232 251 23 13 Numaralı Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

01.10.2020 / 31.05.2021
Araç Kiralama Taleplerinizde %10 İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın. Seyahat Tarihlerinizi Belirleyip Rezervasyon Butonunu Tıklamanız Yeterli.